0
 

Lee Min Ho, Jang Keun Suk, Lee Seung Gi, Jung Yong Hwa, Lee Jong Suk, Kim Woo Bin gibi pek çok popüler ve başarılı isimle çalışan Park Shin Hye, ünlü olmanın eksilerini de yaşıyor. Asya’da ve diğer dünya ülkelerinde güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla popülerliğini her geçen gün arttıran Shin Hye, ünün getirdiği sorunlarla karşılaşmaya başladı.
 


 

Kendisinin bağlı bulunduğu S.A.L.T Entertainmet, birkaç gün önce uyarı niteliğinde bir mesaj yayınladı. Mesajda genel olarak, şirket bünyesinde bulunan oyunculara ve özellikle Park Shin Hye’ye karşı yapılan hakaret içerikli yorumlardan rahatsızlık duyulduğu belirtildi. Eğer bu tutum sonlandırılmazsa yasal yollara başvurulacağı söylendi.
 

PSHpsh2
 

Haber buraya kadar kabul edilebilir ölçüde. Olayın ilginç tarafı yapılan hakaret içerikli yorumların yaklaşık %75’inin Türkiye’den gönderildiğinin açıklanması. Ülkemize gelip bizleri ziyaret etmeleri, konser vermeleri, fanmeeting düzenlemeleri için her mecrada uğraştığımız insanlar biz Türkleri yanlış algılıyorlar. Bu azınlık ve yaptıkları sözde fangirllükler yüzünden çabalarımızın değeri kalmıyor. Lütfen kendinize gelin ve O’ndan hoşlanmıyorsanız sadece es geçin, rahatsız etmek çok kabaca. Lütfen saygınızı koruyun.
 

twtw2
 

Açıklamanın duyulmasının ardından pek çok fan, Shin Hye’ye destek mesajı yolluyor ve sosyal medyada farkındalık yaratmaya çalışıyor. Siz de destek vermek istiyorsanız,
#TurkeyLoveParkShinHye ve #TurkishFansAlwaysWithPSH taglarını Tweetlemeniz yeterli olacaktır.
 

Eğer gerçekten doğruluk payı varsa, o %75’lik dilimde yer alan herkesi kınıyorum. Park Shin Hye’nin konuşulmak için suni gündem yaratılmasına gerek olmadığı aşikar. Bu da demek oluyor ki, büyük olasılıkla haber doğru. Ama neye göre, nasıl ve kim tarafından Türkiye’nin adı net bir biçimde açıklanmış henüz anlayabilmiş değilim. Yakında muhakkak bir açıklama duyarız..
 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s